Hikayemiz

1998 yılında EGEBEST İLAÇLAMA olarak kurulan ve sonrasında Ege Bölgesinden Marmara ve Akdeniz Bölgelerine uzanan hizmet ağımızın büyümesiyle adını BİOFEN ÇEVRE SAĞLIĞI olarak yenileyen şirketimiz sektöründe köklü kuruluşların başında gelir.

Sektörümüzün dünya çapındaki tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek,gerekli eğitimlerle ve kendini hızlı bir şekilde güncelleyen firmamızın, başta TSE (HİZMET YETERLİLİK BELGESİ), ISO 9001 belgeleri olmak üzere diğer tüm izin ve belgelerimiz mevcut olup, standartları ile kalitesini ve hizmet sürekliliğini garanti altına almıştır.
Ana Faaliyet Konusu Pest Control olan firmamız bunun dışında; FUMİGASYON, DEZENFEKSİYON, SEBİL-SU DEPOSU DEZENFEKSİYONU-KLİMA DEZENFEKSİYONU-PEST KONTROL DANIŞMANLIĞI da yapmaktayız. Ayrıca pest kontrol ekipman tedariğini BİOFEN ile çalışan firmalara uygun fiyata sağlamaktayız. Sinek Tutucu Cihazlar, teflon kaplı lambalar, fare istasyonları, güve monitörleri, güve yapışkanı, güve tuzağı, sinek tuzakları, karasinek kovaları, haşere ilaçları yine tarafımızdan hızlı bir şekilde tedariği sağlanmaktadır. 0543 272 67 26 numarayı arayabilir, whatsapp hattından bilgi ve fiyat alabilirsiniz. BİOFEN kuruluşundan bu yana uygun fiyat-kaliteli hizmet-müşteri memnuniyeti ve güleryüzlü ekibiyle anlaşışı ile 20 yıldır sektörde yerini almıştır.
Satın alma/Sipariş /Faturalama Süreci merkez ofisimizden bünyemizde çalışan Mali Müşavirimiz , Muhasebe Yardımcı Personelimiz tarafından titizlikle firmalarımızın ve muhasebe sistemine uygun bir şekilde gerekleri yerine getirilmektedir.

Aylık-günlük programlarımız merkez ofis bünyemizde çalışan Biyosistem Mühendisimiz ve bölge sorumlularımız ile birlikte yapılmaktadır. Mesul Müdürlerimiz sürekli iş kontrolünü sağlamaktadır. BİOFEN ile çalışmak ayrıcalıktır......
 

 

İLETİŞİM

×