Hikayemiz

Biofen Çevre Sağlığı

Temelleri 1999 yılında atılan BİOFEN ÇEVRE SAĞLIĞI’nın  başarısının sırrı: sürdürülebilir bir çalışma sistemi, çalışanlarından  aldığı güç ve değerli müşterilerimizin bizleri bugüne taşımasıdır.

Sektörümüzün dünya çapındaki tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek, gerekli eğitimlerle ve kendini hızlı bir şekilde güncelleyen firmamızın, başta TSE (HİZMET YETERLİLİK BELGESİ), ISO 9001 ,ISO 10002 ve ISO 45001 belgeleri olmak üzere diğer tüm izin ve belgelerimiz mevcut olup,  standartları ile kalitesini ve hizmet sürekliliğini garanti altına almıştır.

Ev ve iş yerlerindeki haşere kontrolü işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren  BİOFEN ÇEVRE SAĞLIĞI, doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen Sağlık Bakanlığından ruhsatlı biyosidal ürünler kullanır.

Müşterilerine sunduğu  hizmetlerin  temel anlayışı riskin tanımlanması, kök neden analizinin yapılması, riskin kaynağında etkin ve önleyici faaliyetlere dayalı iş çözümleri üreterek  haşere problemini kontrol altına alabilmektir. Gerekli tüm işlemleri yapan  ekiplerimiz sertifikalı ve deneyimli profesyonellerden oluşur.

Kalite, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetimi açısından Vektör Kaynaklı Risk Yönetim anlayışı ve gereklilikleri ile faaliyetlerini yerine getiren Biofen Çevre Sağlığı sektörün köklü kuruluşlarının başında gelir.

İzmir Merkez, İstanbul Şube, Denizli Şube ve çevre iller ile birlikte 30 ilimize hizmet vermekteyiz. Pest Kontrol, fumigasyon, sebil ve su deposu temizliği ,haşere ilaçlama ana faaliyet alanlarımız olup; bu işin gerekliliği olan eğitim, denetim, raporlama, online pest kontrol sistemi ve gerekli dökümantasyon çalışma sistemimizde mevcuttur.

Referanslarımız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

0 543 272 67 26

Open chat
Merhaba, fiyat teklifi için iletişime geçebilirsiniz.