Pina PetShop

Sevgili müşterilerimiz,

Bugün sizlere , İzmir- Dikili’de  heyecanla açtığımız Pina Petshop’umuz hakkında birkaç kelam etmek istiyoruz.

Vizyonumuz, evcil hayvanlarınızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ürün ve hizmeti sunmaktır.

Bizim için evcil hayvanlarınızın sağlığı ve refahı her şeyden önce gelmektedir. Bu nedenle, mağazamızda satışa sunulan ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği bizim için çok önemlidir. Yaptığımız tüm ürün seçimlerinde evcil hayvanlarınızın ihtiyaçları ve sağlık durumları göz önünde bulundurulmaktadır.

Mağazamızda köpek, kedi, kuş, hamster, tavşan ve diğer evcil hayvanlar için gerekli olan mama, yatak, oyuncak, tasma, mama kapları, hijyenik ürünler ve daha birçok ürünü bulabilirsiniz.

Bizim için en önemli şey, müşterilerimizin ve evcil hayvanlarının mutlu olmasıdır. Mağazamızda evcil hayvanlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilir, onların ihtiyaçlarını karşılayabilir ve evlerinize mutlu bir şekilde dönebilirsiniz.

Sizleri mağazamızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Evcil hayvanlarınız için en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şimdilik Dikili’de açılan ilk pet shop mağazamızın şubeleri  ilerleyen zamanlarda İzmir’de belirli noktalarda da hayata geçecektir.

Ayrıca çok yakında online alış veriş için çalışmalarımız tamamlanmış olacağından; ürün ve mama çeşitlerimizi can dostlarımıza ulaştırmanın mutluluk duyacağız.

Sevgilerimizle,

Pina Pet Shop Ailesi

Daha fazla bilgi için 0232 255 05 25 numaralı telefondan bizi arayabilir veya 905432726726 üzerinden mesaj bırakabilirsiniz.

Open chat
Merhaba, fiyat teklifi için iletişime geçebilirsiniz.