Pest Kontrol ( Zararlı Yönetimi)

 

Zararlı Yönetimi, haşere kontrolünde tüm mücadele yöntemlerinin bir arada kullanılarak yapılan mücadele şeklidir. Mevcut zararlıların tanımlanmasını ve fiziksel, genetik, kültürel ve kimyasal mücadele gibi tüm zararlı mücadele yöntemlerini birbirleri ile uyum içerişinde kullanarak zararlı popülasyonlarının düzeyini ekonomik zarar düzeyinin altında tutmaktır.
Biofen Çevre Sağlığı zararlı yönetiminde ; zararlıları iyi tanır, biyolojik dönemleri ve alışkanlıkları hakkında deneyimlerinden yararlanır, zarar oluşmadan alacağı tedbirler ile daha kolay, daha ekonomik ve çevreye zarar vermeden uygulamalarını gerçekleştirir PORTAL UYGULAMASI Pest kontrol konusunda çalışan amatör çok fazla firma oluğundan, özellikle denetim alan işletmelerin sorun yaşamaması için BİOFEN ÇEVRE SAĞLIĞI gibi tanınmış,deneyimli, köklü bir firmadan hizmet almanız önemlidir. Çünkü Biofen, BRC standartları gereksinimlerini yerine getirir. Online Pest Kontrol Sistemimizde işletmeniz için şifreli tanımlanan portal bulunur, bu portala girdiğinizde, BİOFEN 'e ait tüm yasal güncel dokümanlara erişelebilirsiniz. Firmanızın uygulama sonuçları, trend analizleri, pest kontrol raporları ve düzeltici faaliyetler gibi tüm bulguların yer aldığı grafikler ve veriler yine işletme portalınızda bulunur.

Zararlı Yönetimi Adımları


*Zararlı ve veya riskin belirlenmesi için yerinde keşif ve gözlem
*Zararlı veya riskin oluşmasındaki nedenlerin tespit edilmesi
*Uygun mücadele yöntemlerinin ve alınması gereken tedbirlerin doğru periyotlar ile uygulanması ve bunun
her periyotta kontrolünün sağlanması,yapılan işlemlerin, hizmet formlarına işlenmesi, Online Pest Kontrol
Sistemine girilmesi
*Gerekli eğitim ve teknik denetimlerin tarafımızdan verilmesi
*BRC,AIB,ISO 22000,TSE gibi istenilen ulusal ve uluslararası standartlarda hizmet almanızı sağlayarak, işletmeniz için en uygun,pest kontrol ( zararlı yönetimi) programını hazırlanması.

Sonuca bakarsak;

Pestisit kullanımının sınırlandırılması, kimyasal olmayan mücadele yöntemlerinin ön plana çıkmasına neden olmuştur. Haşere oluşumunu etkileyecek faktörlerin belirlenmesi ve bunların ortadan kaldırılması ancak doğru raporlama ile sağlanabilir. Anlaşılabilir raporlama ve uygulanabilir çözümler sunabilmek bizim işimiz.
Biofen, raporlamalarını; zararlının veya riskin nokta atışı tespiti, Biofen’in aksiyon ve sorumlulukları, Müşteri sorumlulukları-alınması gereken önlemler şeklinde özetler
Raporlamalarımız, geniş alanların veya zincir şubelerin rahat bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. Tüm bunları şube/bölge adı detayları ile açıklamalı bir şekilde e-fatura ‘ya yansıtarak operasyonel ve muhasebesel yükü de üstünüzden alırız.
 

 

İLETİŞİM

×